2019

Gävle              torsdag 10/10 Västerbo HighScore  >>

Gävle              torsdag 22/08 Bon Ego  >>

Örebro           fredag  16/08  Bling Bling  >>

Bergsåker      torsdag 15/08 Whispering Angel  >>

Solvalla          tisdag   06/08 Galileo Am  >>

Solvalla          torsdag  01/08 Tsar Brodde  >>

Rättvik           måndag 29/07  Bear Lassie  >>

Bergsåker      torsdag 18/07 Galileo Am  >>

Bergsåker      torsdag 18/07 Västerbo Cirkus  >>

Bergsåker      tisdag   25/06  Tsar Brodde   >>

Bergsåker      tisdag   25/06   Lord of Tooma  >>

Lindesberg    söndag 19/05  Bear Lassie       >>

Eskilstuna      tisdag   07/05 Västerbo Cirkus  >>

Solvalla          onsdag 06/03 Jaguar Tooma  >>

Eskilstuna     lördag  23/02  Jaguar Tooma >>

Romme         söndag 10/02 Bon Ego       >>

Bergsåker     onsdag 09/01 Tsar Brodde  >>

2018

Romme         lördag  29/12 Indy Lane  >>

Örebro          söndag 16/12  Indy Lane  >>

Romme         fredag   23/11  Tsar Brodde  >>

Bergsåker     tisdag    06/11  Tsar Brodde  >>

Solvalla         söndag  30/09  Tahiti Journey  >>

Eskilstuna     måndag 17/09  Tsar Brodde  >>

Gävle             torsdag 06/09  Tsar Brodde  >>

Solvalla          tisdag   28/08  True Devotion  >>

Gävle              fredag  03/08 True Devotrion  >>

Solvalla          tisdag   03/07  Indy Lane  >>

Bergsåker      fredag  15/06  Indy Lane  >>

Romme          fredag  08/06 Lima Star  >>

Bergsåker      onsdag 30/05 Tahiti Journey  >>

Solvalla          onsdag 15/05 Lamino >>

Rättvik            lördag  12/05  Lima Star  >>

Lindesberg    söndag 29/04  Serenity Face  >>

Bollnäs           fredag 13/04  Indy Lane  >>

Bergsåker      onsdag 07/02 Bottnas Explosive  >>

Romme          fredag  02/02  Susan Journey  >>

Solvalla          onsdag 10/01  Indy Lane (lopp 6)  >>>>

Solvalla          tisdag   02/01 Wallbanger R.W.  >>

2017

Romme          lördag   30/12 Indy Lane

Gävle              onsdag  27/12 Bear Beautiful

Bergsåker      lördag   23/12 Lamino

Bergsåker      lördag   23/12 Västerbo Gerrard

Solvalla          fredag   22/12 Wallbanger R.W.

Örebro           torsdag 07/12 Serenity Face

Solvalla          söndag  03/12 Breezer Crown

Solvalla          lördag   25/11 Västerbo HighScore

Hagmyren     lördag   22/10 Bear Seat

Bergsåker      fredag   21/10  IndyLane

Solvalla          fredag   06/10  Susan Journey

Örebro           torsdag 05/10  Breezer Crown

Örebro           torsdag  31/08 Tahiti Journey

Eskilstuna      tisdag    29/08 Lelle

Hagmyren     fredag    04/08 Mia Sånna

Romme          fredag    08/07 Bear Beautiful

Romme          fredag   19/05 Ginotonic

Lindesberg    söndag  14/05 Get a Winner

Bergsåker      onsdag  10/05 Ginotonic

Axevalla          tisdag    09/05 Tahiti Journey

Eskilstuna       tisdag    25/04 Tahiti Journey

Hagmyren      måndag  17/04 Goliath

Mantorp         måndag  10/04 Sultan Journey

Bergsåker       onsdag   05/04  Devon Am

Bergsåker       fredag     31/03  Goliath

Bergsåker       fredag     31/03  Ginotonic

Bergsåker      onsdag    22/03  Ginotonic

Eskilstuna      lördag     18/03  Shaolin

Solvalla          fredag     10/03  Winner Journey

Solvalla          fredag     10/03  Ginotonic

Eskilstuna     torsdag   09/03  Overseas

Solvalla          fredag     03/03   Shanelle Journey

Bergsåker      onsdag    01/03  Samantha Y.

Axevalla         lördag     18/02  Västerbo HighScore

Solvalla          onsdag    15/02  Devon Am

Bergsåker      onsdag    08/02  Devon Am 

Bergsåker      onsdag    08/02  Overseas            

 

2016

Gävle          tisdag    27/12  Lelle

Gävle          tisdag    27/12  Winner Journey

Solvalla       onsdag  14/12  Sebastian Journey

Solvalla       onsdag  07/12  Västerbo Pumpkin

Bergsåker    söndag  04/12 Overseas

Eskilstuna    tisdag   22/11 Samantha Y.

Bergsåker    söndag  20/11  Sebastian Journey

Romme        lördag   22/10  Get a Winner

Mantorp      torsdag  20/10  Västerbo HighScore

Bollnäs        torsdag 13/10   Västerbo Pumpkin

Bollnäs        torsdag  13/10  Overseas

Hagmyren    lördag   10/09   Västerbo Pumpkin

Bergsåker    fredag    09/09   Lighten Up

Solvalla       söndag   21/08  Västerbo Pumpkin

Bergsåker    torsdag 18/08  Storm Surge

Romme        tisdag   09/08  Star Laday

Rättvik        lördag    06/08  Get a Winner

Rättvik        måndag 25/07  Canadian Pace

Axevalla      fredag   22/07  Get a Winner

Eskilstuna   tisdag    05/04  Savannah Journey

Hagmyren   torsdag  31/03  Overseas

Solvalla       onsdag   23/03  Devon Am

Solvalla       fredag    18/03  Winner Journey

Romme       fredag    04/03  Shaolin

Eskilstuna   tisdag    01/03  Winner Journey

Eskilstuna   tisdag     01/03  Samantha Y

Bergsåker   onsdag    24/02  Get a Winner

Gävle          måndag  22/02 Hyperfine Tooma

Romme       fredag     05/02 Winner Journey

Örebro        torsdag   04/02  Canadian Pace

 

2015

Eskilstuna fredag 25/12 Get a Winner

Bollnäs onsdag 09/12 Samantha Y.

Gävle    måndag 23/11 Samantha Y.

Örebro torsdag 17/09 Supreme Speed

Romme lördag 05/09 Supreme Speed

Gävle torsdag 13/08 Västerbo Pumpkin

Rättvik måndag 13/07 Prince Cobol

Rättvik måndag 29/06 Zätakicken

Rättvik fredag 01/05 Samantha Y.

Eskilstuna fredag 03/04 Hyltans Adonis

Hagmyren söndag 29/03 Love Ain’t Easy

Solvalla lördag 28/03 Prince Cobol

Romme fredag 20/03 Quick Crown

Bollnäs måndag 09/03 Love Ain’t Easy

Romme onsdag 11/02 Samantha Y.

Eskilstuna tisdag 27/01 Västerbo Nostalgi

Färjestad 05/01, Nathalie Blom och Hyltans Adonis 

2014

Gävle torsdag 04/12 Samantha Y.

Bergsåker onsdag 05/11 Love Ain’t Easy

Romme måndag 27/10 Love Ain’t Easy

Eskilstuna lördag 11/10 Västerbo Nostalgi

Solvalla onsdag 01/10 Andra Journey

Rättvik lördag 02/08- Remember Y. 1:a

Lindesberg torsdag 24/07 – Caviar.s Goldcard 1:a

Visby onsdag 23/07 – Remember Y. 1:a

Rättvik måndag 07/07 – Västerbo Pumpkin

I Vinnarcirkeln torsdag 19/06 

I Vinnarcirkeln måndag 26/05

I Vinnarcirkeln fredag    23/05

I Vinnarcirkeln söndag   18/05

I Vinnarcirkeln måndag 12/05

I Vinnarcirkeln fredag    02/05

I Vinnarcirkeln söndag  20/04

I Vinnarcirkeln torsdag  17/04

I Vinnarcirkeln lördag    12/04

I Vinnarcirkeln söndag  23/03

I Vinnarcirkeln  tisdag    18/03

I Vinnarcirkeln  lördag   08/0

I Vinnarcirkeln  torsdag 03/03

I Vinnarcirkeln onsdag   12/02

I Vinnarcirkeln onsdag   29/01

I Vinnarcirkeln fredag     24/01

I Vinnarcirkeln måndag 13/01